Horror Skin

Neohodnotené
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 101579
€6,99 €5,83 bez DPH
Horror Skin
Neohodnotené

ZAHRNUTÉ V DODÁVKE
Jedna fľaštička špeciálnej hororovej kože FX (obsah: 29,5 g)
POPIS PRODUKTU
Horror Skin je mimoriadne kvalitný produkt, ktorý pri správnom použití zaručuje profesionálne výsledky. Falošnú kožu jednoducho naneste pomocou vatovej tyčinky, štetca alebo latexovej hubky a nechajte zaschnúť. V kombinácii s tvárovým obrúskom, gázou alebo inými materiálmi si môžete vymodelovať vlastné úžasné efekty. Pomocou Horror Skin napríklad nanášajte latexové protézy a vytvárajte dokonale neviditeľné prechody.
Ďalšie aplikácie:

SKIN PATCHES:
Horror Skin môžete použiť aj na veľké plochy. Pomocou širokého štetca alebo hubky ho naneste na pokožku a nechajte úplne zaschnúť. Vďaka tomu bude vaša pokožka vyzerať zvráskavená a chorľavá. Pri nanášaní a nechávaní zaschnúť si natiahnite vlastnú pokožku: vytvoria sa tak veľmi hlboké vrásky. Môžete použiť špáradlo na zuby a opatrne roztrhnúť Horor Skin, aby ste vytvorili trhliny alebo efekt otvorených pľuzgierov.
PRO TIP:
Roztrhajte tvárový obrúsok na malé kúsky a vrstvite ich, aby ste vytvorili vlastné jedinečné efekty! Použite ho na vytvorenie rán a chlopní kože. Vezmite si gázu a vytvorte si tvár starovekej múmie. Na tvár naneste Horror Skin, položte na ňu prúžky gázy a na gázu naneste vrstvu tekutého latexu.

(Pozor: Nepoužívajte Horror Skin do očí ani do ich blízkosti! Nenanášajte Horror Skin na pery ani ho nepoužívajte v ústach! Nevhodné pre deti do 14 rokov. Nepoužívajte tento výrobok, ak ste alergickí na niektorú z uvedených zložiek.)

MATERIÁL
Polyizoprén, hydroxid amónny, tiram
Pozor! Tento výrobok nie je hračka. Určený na používanie dospievajúcimi a dospelými od 14 rokov. Nepoužívajte v očiach ani v ich blízkosti. Nepoužívajte na pery ani na sliznice. Pred použitím make-upu odporúčame vykonať test na malej ploche pokožky. Nepoužívajte tento výrobok, ak ste alergickí na niektorú z uvedených zložiek.
Trvanlivosť 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: