Krvavé chrasty

Neohodnotené
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 100028
€6,99 €5,83 bez DPH
Krvavé chrasty
Neohodnotené

ZAHRNUTÉ V DODÁVKE
Jedno balenie Krvavého svrabu (obsah: 28,4 g)
POPIS PRODUKTU
Tento Bloody Scab od maskworld.com je mimoriadne kvalitný špeciálny FX produkt, ktorý pri správnom použití zaručuje profesionálne výsledky. Naneste Bloody Scab priamo na pokožku a rozotrite ho podľa potreby. Na vytvorenie škrabancov ho nanášajte hrubou hubkou a na vykreslenie malých rezov chrbtom noža alebo tenkým štetcom.
Typické použitie: - prekrvenie a zotretie pokožky:

ABRASIONS
Naneste malé množstvo Bloody Scab na čistú hrubú špongiu a ľahkým tlakom ju pretrite po častiach tela alebo tváre, ktoré by sa mohli poškriabať (nos, líca, brada alebo kĺby). Postup opakujte a robte paralelné pruhy, kým rana nebude vyzerať dostatočne hlboko. Použite trochu zeminy z kvetináča alebo vtáčieho piesku, aby ste imitovali špinu.
DODANIE HĹBKY RANÁM
Na vyplnenie všetkých hlbších rán zo špeciálneho latexu FX môžete použiť Krvavý chrasta. Pomocou špáradla alebo jemného štetca naneste Bloody Scab do priehlbiny v rane. Pri rezných alebo bodných ranách nakreslite čiaru Bloody Scab z vnútornej strany rany cez okraj na pokožku tak, aby rana jemne končila.
DROBNÉ REZNÉ RANY:
Vezmite aplikátor alebo tupý nôž a nakreslite čiary Bloody Scab priamo na pokožku. Na nakreslenie pruhov použite aj vatovú tyčinku namočenú v Bloody Scab.

(Pozor: Nepoužívajte Bloody Scab do očí alebo v ich blízkosti! Bloody Scab môže spôsobiť trvalé škvrny na niektorých textíliách a povrchoch. Nepoužívajte ho na koberce alebo čalúnený nábytok. Na použitie deťmi do 10 rokov len pod dohľadom rodičov. Nepoužívajte tento výrobok, ak ste alergickí na niektorú z uvedených zložiek.

MATERIÁL
Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Triethanolamine, ImidazolidinylUrea, Methylparaben, CI 16035, CI073015
Pozor! Tento výrobok nie je hračka. Určený na používanie dospievajúcimi a dospelými od 14 rokov. Nepoužívajte do očí ani v ich blízkosti. Nepoužívajte na pery ani na sliznice. Nepoužívajte tento výrobok, ak ste alergickí na niektorú z uvedených zložiek. Buďte opatrní s textíliami a povrchmi ? falošná krv ich môže zafarbiť.
Trvanlivosť 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

bottle of blood mw 100340 1
Fľaša falošnej krvi 450ml
Momentálne nedostupné
€16,99
100340
tube of blood 110388 2
Falošná krv v tube
Momentálne nedostupné
€6,99
110388