Easy Bottle checker

5 hodnotení

TECHNICKÉ PARAMETRE

Odmerky sú vyrábané z čírej extrudovanej dosky z termoplastického polyetylentereftalátu-glykolu (PET-G) o hrúbke 0,05mm. Materiál sa vyznačuje vysokou rázovou húževnatosťou aj pri nízkych teplotách. Je odolný voči vode. Tento materiál je vyrábaný zo surovín vhodných pre priamy styk s potravinami. Vyhovuje predpisom a direktívam Európskej komisie pre kontrolu potravín a liečiv. Materiál neobsahuje halogény ani kadmium a je recyklovatelný. Plyny uvoľňujúce sa pri prípadnom horení nie sú toxické. Odmerky obsahujú 100 druhov mierok a sú balené v kvalitnej plechovej krabici.

€70 €58,30 bez DPH
Momentálne nedostupné

NÁVOD NA POUŽITIE

Pred prvým použitím je nutné odstrániť ochrannú fóliu zo zadnej strany všetkých tabuliek. Následne sú odmerky pripravené na používanie. Položte si meraný alkohol na rovný povrch, nájdite si požadovaný alkohol vo vrchnej časti odmeriek podľa obrázku prípadne názvu, a priložte odmerku pred fľašu. Skrz mierku sa pozrite na fľašu a presne viete aký objem sa vo fľaši nachádza. Mierky majú povolenú odchýlku -+ 0,01 dcl.

 

ÚDRŽBA ODMERIEK

Odmerky sú vode odolné, je možné ich utierať mokrou mäkkou handrou za použitia neagresívnych čistiacich prostriedkov. Pri použití drsných materiálov na utieranie je možnosť poškriabania povrchu odmerky a tým zabránenie priehľadnosti. Taktiež pri použití agresívnych čistiacich prostriedkov môže dôjsť k zničeniu.

 

Kód Kód: 2822
Kategória: Barové doplnky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: